„Germaine de Capuccini“ – moksliniais tyrimais grįsta kosmetika stabdanti odos senėjimą

Veido oda – tarytum atvira knyga, kurioje atsispindi mūsų gyvenimo būdas, mityba ir odos priežiūra. Kartu tai viena jautriausių ir pažeidžiamiausių kūno vietų, kuriai būtina skirti ypatingą dėmesį. „Germaine de Capuccini“ – prabangi profesionalios kosmetikės ispanės Carmen Vidal sukurta kosmetika, skirta kovai su pirmaisiais ir priešlaikiniais odos senėjimo požymiais.

Viena žymiausių pasaulio kosmetikos gamintojų „Germaine de Capuccini“ jau daugiau kaip 50 metų kuria pažangiausias odos priežiūros priemones, kurios naudojamos daugiau kaip 20 tūkst. SPA ir grožio salonų, aukščiausios klasės viešbučių 90-yje pasaulio valstybių.

Kelias į pasaulinę sėkmę prasidėjo dar vaikystėje

Vidal kelias į grožio industriją prasidėjo Alžyre, kur ji praleido savo vaikystę. Pirmosios grožio pamokos Alžyre ir Paryžiuje įgytos kosmetikos kūrimo technologijų žinios tapo tvirtu vienos garsiausių profesionalams skirtos kosmetikos kompanijų pasaulyje pamatu. 1964-aisiais Carmen Vidal pasauliui pristatė savo didįjį kūrinį pavadinimu „Germaine de Capuccini“.

Vidal sukurtas gulbės logotipas simbolizuoja tai, ką kosmetika „Germaine de Capuccini“ suteikia moterims, - eleganciją, ramybę, grožį ir tyrumą. Šis logotipas yra viena svarbiausių ir brangiausių kompanijos istorinių vertybių.

Bendrovės laboratorijoje, įsikūrusioje Pietų Ispanijoje prie Alkojaus kalnų, dirba mokslininkų komanda. Remiantis aukščiausiais odos priežiūros priemonių kūrimo standartais, atliekami moksliniai tyrimai, ieškoma pažangiausių sprendimų tam, kad būtų sukurtos efektyvios ir kokybiškos kosmetikos priemonės. Kuriant kosmetikos priemones atsižvelgiama ne tik į jų poveikį ir rezultatus, bet ir vadinamuosius grožio procedūrų ritualus. Anot „Germaine de Capuccini“ kūrėjų, maloni patirtis ir akivaizdūs rezultatai skatina klientus sugrįžti.

Kosmetikos gamintojai siekia, kad moterys, kurios lankosi pas profesionalius kosmetologus, ne tik pastebėtų odos atjaunėjimo rezultatus, bet ir jaustųsi gražios, ypatingos bei nepakartojamos. Profesionalumas, kokybė, inovatyvumas ir integralumas – tai pagrindinės „Germaine de Capuccini“ vertybės, nepakitusios per daugiau kaip pusšimtį metų trunkančią veiklą.

Profesionalios kosmetikos produktų linijos skirtingiems odos poreikiams

HYDRACURE linija – dehidratuotai ir klimato paveiktai odai atstatyti

„Germaine de Capuccini“ HYDRACURE linija skirta apsaugoti odą nuo dehidratacijos ir perteklinio klimato poveikio dienos eigoje, skatinti natūralų odos atsparumą ir stabdyti priešlaikinio senėjimo požymius. Dehidratacija yra vienas iš pagrindinių faktorių, dėl kurių net ir jauna oda tampa kur kas pažeidžiamesnė oksidacinio streso. HYDRACURE linija sugražina odai jaunatvišką išvaizdą ir padeda vėl džiaugtis skaisčia ir pamaitina veido oda.

EXCEL THERAPY 02 linija didina odos atsparumą oro užterštumui

Miesto ritmas paliečia ne tik mus, mūsų organizmą, bet ir mūsų odą. Oro užterštumas, kondicionuojamos patalpos, kompiuterio ar kitų skaitmeninių įrenginių skleidžiama šviesa itin kenkia mūsų veido odai. Speciali „Germaine de Capuccini“ linija sukurta tam, kad didintų odos atsparumą šiems veiksniams.

EXCEL THERAPY O2 linijos produktai remiasi dviem pagrindiniais elementais – citokinais ir deguonimi. Pastarieji prisitaiko prie odos poreikių ir apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

TIMEXPERT RIDES – kovai su ekspresijos raukšlėmis

Bendraudami nesąmoningai įtempiame ar atpalaiduojame veido raumenis: šypsomės, žiovaujame, nerimaujame, juokiamės. Visa tai atsispindi veido odoje. Tūkstančiai kasdienių odos susitraukimų išraiškos linijas ir raukšles padaro vis pastebimesnes. „Germaine de Capuccini“ TIMEXPERT RIDES linija, įkvėpta naujausių plastinės chirurgijos atradimų bei pačios odos „savaiminio atsinaujinimo“ faktorių regeneruoja odą, koreguoja esamas raukšles iš vidaus, užpildo bei slopina jau matomas išraiškos linijas.

TIMEXPERTS LIFT (IN) linija skirta natūraliam odos patempimui

TIMEEXPERTS LIFT (IN) linijos produktai giliai prasiskverbia į odos dermo struktūrą. Pažangią kosmetikos formulę sudaro „Germaine de Capuccini“ laboratorijoje sukurtos medžiagos, kurios sąveikaudamos tarpusavyje sustiprina dermo struktūrą ir natūraliai patempia odą.

TIMEXPERTS SRNS – pažeistos odos priežiūrai

TIMEEXPERTS SRNS liniją sudaro 60 proc. veikliųjų ingredientų, aktyvuojančių odos apsauginę sistemą dienos metu ir atstatančių bei atnaujinančių odą nakties metu. Pagrindinis kosmetikos priemonių ingredientas epigenolis yra labai koncentruotas ingredientų mišinys, kuris odoje „pažadina“ neaktyvius genus. Net ir itin pažeista oda atrodo jauniau ir gyvybingiau.

TIMEXPERTS C+ (A.G.E) slopina odos senėjimo procesus

„Germaine de Capuccini“ pažangi kosmetikos linija su vitaminu C sujungia galingą vitamino C (VC-IP) kiekį su Ume slyvos ekstraktu, slopinančiu senėjimą greitinantį glikacijos procesą odoje. Ši priemonių linija apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, kuris neutralizuoja laisvuosius radikalus, palaiko odos spalvos tolygumą, stangrina, šviesina ir jaunina odą.

SYNERGYAGE linija apsaugo nuo senėjimo ir gydo odą

Speciali „Germaine de Capuccini linija“ SYNERGYAGE turi intensyviai odą atstatančių kosmetinių savybių, skirtų profesionaliai odos priežiūrai. Priemonių sudėtyje gausu aukščiausios rūšies ingredientų, kurie atstato ir apsaugo net giliausius odo sluoksnius. Šios priemonės stabdo veido senėjimo procesus ir gydo tokius odos negalavimus kaip hiperpigmentacija, paraudimai ir kiti pastebimi odos defektai.

B-CALM linija jautrios odos priežiūrai

Jautrios odos priežiūrai skirta B-CALM kosmetikos priežiūros priemonių linija sukuria „apsauginį skydą“, kurio odai trūksta, apsaugo bei balansuoja odos ekosistemą.

SPIERENCE linija skirta viso kūno priežiūrai

SPIERENCE linija skirta viso kūno priežiūrai puikiai atspindi „Germaine de Capuccini“ produktų kūrimo filosofiją ir siekį atrasti teisingą kasdienio gyvenimo balansą.

Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: