KEUNE - jau beveik šimtmetį klestintis grožio prekių ženklas


Ko gero, būtų sunku sutikti savo plaukais besirūpinantį žmogų, nežinantį KEUNE produktų. Profesionalių kirpėjų nuomone, kitoms plaukų priemonėms sunku konkuruoti su aukščiausių standartų efektyvia ir nuolat tobulinama KEUNE produkcija.

Šios įmonės prekės plačiai naudojamos daugiau nei 80 šalių, o jų kokybę patvirtina ilgametis aktyvumas rinkoje nuo pat „KEUNE Haircosmetics“ įkūrimo 1922 metais Olandijoje. Prekės ženklas susikūrė iš farmacinio pašaukimo, kūrybiškumo ir aistros kosmetinių priemonių kūrimui, kuria KEUNE remiasi savo gamyboje iki šiol. 

Kaip KEUNE plaukų priežiūros priemonės tapo vienomis labiausiai vertinamų pasaulyje

KEUNE gali pelnytai vadintis prekės ženklu, labiausiai prisidėjusiu prie plaukų priežiūros priemonių industrijos kūrimo. Viskas prasidėjo dar tada, kai jaunas bei ambicingas vaistininkas Jan Keune po ilgų bandymų savo mažoje laboratorijoje Amsterdame atrado būdą kurti ilgalaikes šukuosenas. Sukurtą skystį pavadinęs JM KEUNE Jan pradėjo jį pardavinėti. Netrukus produktas išpopuliarėjo žaibišku greičiu. Tai paskatino Jan Keune sutelkti visą dėmesį ir energiją į produktus plaukams. 

Dabar plačiai pasaulyje naudojama plaukų želė, aerozolinis plaukų lakas – KEUNE išradimai. Daugiausiai nuopelnų susilaukusiu KEUNE produku vadinami efektyvūs plaukų dažai „Tinta Color“. Inovatyvioje formulėje šilko proteinai kartu su apsauga nuo UV spindulių sudaro veiksmingą kombinaciją išsaugant natūralias plaukų savybes. Meistriška produktų gamyba praturtino grožio industriją ir užtarnavo KEUNE vieną aukščiausių vietų rinkoje.

Vertybės, atsispindinčios KEUNE produktuose

Puikiai visame pasaulyje žinomos plaukų priežiūros priemonės yra išskirtinai orientuotos į klientų poreikius. Klientai gali rinktis iš įvairaus tipo ir paskirties produktų, kurių sudėtyje esančios medžiagos yra kruopščiai atrinktos ir subalansuotos. 

Sukaupta didžiulė patirtis ir nuolatinis bendradarbiavimas su ekspertais užtikrina KEUNE Haircosmetics konkurencingumą grožio industrijoje, naujausių tendencijų atitikimą bei klientų pasitikėjimą įmonės sukurtomis priemonėmis. Autentiška KEUNE produkcija kuriama su ypatingu dėmesiu unikalumui, elegancijai ir kūrybiškumui. Įmonės veikloje atsispindi trijų šeimos kartų ilgametės vertybės, patirtis ir pagarba atliekamam darbui. KEUNE didžiuojasi esanti ne kapitalistine korporacija, bet idėjine kokybiškos ir tvarios produkcijos tiekėja. 

Produktai, įtiksiantys net įnoringiausiems

KEUNE dirba grožio ir teigiamų emocijų vardan bei siekia maksimaliai pasirūpinti savo klientais išpildant jų lūkesčius. Plati produktų įvairovė suteikia galimybę kiekvienam rasti tinkamiausią plaukų priežiūros priemonę ir nepriekaištingai atrodyti. 

KEUNE išskiria skirtingiems poreikiams pritaikytas ir efektyvias KEUNE Haircosmetics linijas:

1. Efektyvi pagalba iš gamtos – SO PURE linija

KEUNE stengiasi įtikti net išrankiausiam vartotojui todėl prabangiausia KEUNE produktų linija – SO PURE Natural Balance – itin organiška. Jų sudėtyje nėra sulfatų ar parabenų, jiems pagaminti naudojami specialūs augaliniai ekstraktai ir natūralūs aliejai, leidžiantys jaustis arčiau gamtos harmonijos. Naudojant argano aliejų, žinomą dėl savo drėkinamųjų ir senėjimą stabdančiųjų savybių, sukuriama išskirtinai veiksminga ir natūrali produkcija, kuri ne tik stiprina ir grąžina gyvybę plaukams, bet ir saugo jų spalvą nuo per greito išblukimo. Absoliučiai natūralios priemonės leidžia pajausti tiesiogiai iš gamtos gaunamą naudą žmogui ir matyti to akivaizdų rezultatą savo sveikuose plaukuose.

2. CARE  linija pasirūpins Jūsų plaukų sveikata

Esminis nepriekaištingai atrodančių plaukų kriterijus - jų sveikumas, todėl KEUNE siūlo specialią liniją CARE, kuri skirta užtikrinti sveiką plaukų struktūrą, jų efektyvią apsaugą ir natūralų spindesį.  Šios priemonės ne tik užtikrins plaukų gyvybingumą, bet ir padės susitvarkyti su įvairiomis galvos odos problemomis. Moksliškai patikrintos šių produktų formulės sudaromos iš mineralinių medžiagų, kurios maitina visas plaukus nuo pat šaknų, subalansuoja galvos odos būklę bei grąžina gyvybę pažeistiems plaukams. 

Metų laikams ir oro sąlygoms besikeičiant kiekvienas mūsų esame susidūrę su išsausėjusiais, besielektrinančiais plaukais. CARE linijos produktai praturtina galvos odą veikliosiomis medžiagomis ir padeda plauko sandaroje nustatyti tinkamą drėgmės lygį, todėl plaukai sveikai švyti ir nepraranda elastingumo bei apimties. 

3. 1922 by J.M.KEUNE - specialiai subalansuota vyrams

Daugumai vyrų svarbiausia - naudoti paprastus, bet kokybiškus išvaizdos priežiūros produktus. „1922 by J.M.KEUNE“ linija siūlo įvairias vyriškumą pabrėžiančias prekes pradedant nuo plaukų gelio iki barzdos balzamo. Kartu su trijų kartų KEUNE šeimos vyrų patirtimi ir moderniomis technologijomis ištobulintos barzdos ir plaukų priežiūros priemonės – klasikinės vyriškos estetikos garantas. Sukurtos naudojant natūralias augalines medžiagas priemonės veikia kaip plaukų sveikumo šaltinis ir atspindi idealų aukštų standartų produkcijos pritaikymą vyriškam pradui.

Visa produkcija pasižymi specialia Olandijoje patvirtinta receptūra, pagal kurią į sudėtį įtraukiamas keratinas, tvirtinantis ir sodrinantis plaukus, bei veikliosiomis medžiagomis juos maitinantis kanapių ekstraktas. Daugybės eksperimentų ir atsakingo darbo reikalavusi „1922 by J.M.KEUNE“ linija pristato efektyvias plaukų priežiūros, formavimo, modeliavimo ir dažymo priemones, atitinkančias visus šiuolaikinio ir savimi besirūpinančio vyro reikalavimus. Be to, pagal įvairų barzdos ilgį  parenkami jos priežiūrai skirti produktai leis kiekvienam atrodyti vyriškai ir tvarkingai. 

4. BLEND linija, ugdanti kūrybišką požiūrį į plaukų modeliavimą

Kasdienybei praskaidrinti ar iškilmingai progai pasipuošti plaukų modeliavimas yra puikus būdas savo kūrybišką tikrąjį „aš“ atskleisti. Stilingas plaukų formavimas – vienas lengviausiai atliekamų, bet efektyvių būdų pasikeisti. Naudojant KEUNE BLEND produktus nebereikia jaudintis dėl šukuosenos tvarumo – jie padės efektyviai įgyvendinti net ir sudėtingiausią šukuoseną įvairių plaukų tipų savininkams. Šių produktų unikali formulė leidžia kuriamam įvaizdžiui suteikti daugiau individualumo, formuoti išskirtinį plaukų stilių pagal savo asmeninius poreikius ir pomėgius. BLEND liniją sudaro net 14 plaukų modeliavimo priemonių, kurias lengva derinti siekiant efektyviausio rezultato ir tarp kurių kiekvienas neabejotinai ras sau tinkamą - fiksuoti, stilizuoti ar nuo nepalankių oro sąlygų apsaugoti savo plaukus. 

Nesibaiminkite dėl galimos žalos plaukų struktūrai ar jų apsunkinimo – į visų BLEND priemonių sudėtį įtrauktas specialus vitaminų A, E, F bei H (biotino) rinkinys turtina ir atgaivina plaukus. Pagal fiksacijos tvarumą ir suteikiamą žvilgesį kiekvienas linijos produktas vertinamas nuo 1 iki 10 didėjančia tvarka. Taigi, rinkitės KEUNE BLEND produktus ir būkit savimi tiek, kiek norite!

Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: