TIMEXPERT SRNS rinkinys REPAIR NIGHT PROGRESS (serumas 50 ml + kaukė 2 vnt.)
  480780

  Rinkinį sudaro:

  1. TIMEXPERT SRNS atstatomasis naktinis serumas "Repair night progress", 50 ml 

  Pažangaus senėjimą lėtinančio serumo sudėtyje yra inovatyvi veiklioji medžiaga, 8 kartus padidinanti serumo įsisavinimo galią, todėl rezultatai pasiekiami per trumpesnį laiką nei įprastų priemonių. Sudėtyje esančios 22 veikliosios medžiagos, dienos metu didina ląstelių atsparumą oksidacinei pažaidai, užkerta kelia žalingiems aplinkos veiksniams ir apsaugo odą. Naktį, kai jūs miegate ir oda yra imlesnė poveikiui, priemonė atkuria žalingų veiksnių paveiktas vietas, suaktyvina ląstelių regeneraciją ir jaunina odą.

  Sinchroniškas veikimas leidžia pasiekti matomų rezultatų per trumpesnį laiką, todėl jau po 7 dienų matomas akivaizdus poveikis, oda tampa labiau švytinti, atjaunėjusi, spindinti ir atgaivinta. Po vieno mėnesio visos senėjimo žymės akivaizdžiai pakoreguojamos.


  2. TIMEXPERT SRNS veido kaukė “Repair Night Progress Mask”, 2 vnt.

  Aukštųjų technologijų veido kaukė, sukurta iš inovatyvios bambukų celiuliozės ir mikronizuotos bioceliuliozės. Kaukė turi tas pačias veikliąsias medžiagas, aromatą ir regeneruojamąją galią kaip ir TIMEXPERT SRNS REPAIR NIGHT PROGRESS serumas. Išskirtinė „2-osios odos technologija“ prisitaiko prie veido lyg antra oda - audinio mikrotarpeliai yra užpildyti mikronizuota bioceliulioze, todėl priemonė pasiekia smulkiausius veido nelygumus ir įsiskverbia giliau. Dėl didesnio veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą rezultatai matomi jau iš karto.

  Ingredientai


  Panašios prekės
  TIMEXPERT SRNS atstatomasis naktinis serumas "Repair night progress"
  TIMEXPERT SRNS atstatomasis naktinis serumas "Repair night progress"
  108.15€
  TIMEXPERT SRNS veido kaukė “Repair Night Progress Mask”
  TIMEXPERT SRNS veido kaukė “Repair Night Progress Mask”
  34.61€
  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: