Šveicarijos Alpių augalų pagrindo drėkinanti veido kaukė (1 vnt.)
  HNB3

  Šios intensyviai drėkinančios veido kaukės veikliųjų medžiagų pagrindą sudaro 

  Šveicarijos Alpių organiškų augalų eliksyras, kuris ne tik drėkina, bet ir giliai maitina odą, saugo ją nuo kenksmingo aplinkos poveikio, lėtina odos senėjimo procesus, didina jos elastingumą ir gyvybingumą. Kaukė taip pat suteikia maloniai vėsinantį poveikį, kuris atpalaiduoja ir suteikia energijos. 

   

  Inovatyvus kokosų pagrindo bioceliuliozinis veido kaukės pagrindas, tobulai priglunda prie odos bei dėl savo natūralios sudėties maksimaliai sumažina odos sudirginimo galimybę, todėl ypač tinka jautriai odai. Skirtingai nei įprastos lakštinės veido kaukės, unikali kaukės pagrindo technologija leidžia odai maksimaliai pasisavinti veikliuosius kaukės ingredientus, kurie sertifikuoti prancūzų organinės kosmetikos sertifikatu ECO-CERT.

   

  Naudojimas:  

  1.     Kruopščiai nuplaukite veido ir kaklo odą švelniu prausikliu ir nusausinkite. 

  2.     Išimkite kaukės lakštą iš pakuotės. Kaukė yra tarp dviejų apsauginių sluoksnių. Nuimkite išorinius kaukės sluoksnius. Vidurinį kaukės sluoksnį dėkite ant veido. Išlyginkite kaukę, kad tolygiai priglustų prie odos ir mėgaukitės 20-30 min. Nuėmus kaukę švelniai įmasažuokite kaukės serumo likučius.

  3.     Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.


  Gamintojas: „Obed“ (Pietų Korėja)

  Talpa: 25 ml

  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: