Nr.17 TIMEXPERT RIDE rinkinys itin sausai odai ( veido kremas SUPREME + priemonė paakiams)
  390016

  Ačiū už draugystę!

  „Draugystė žeidžia širdį“- pagalvojo Kajus, kai Sniego Karalienės rūmuose pasirodė Gerda. Bet skausmas ėmė tirpti kartu su jo ledine širdimi. Atšalusi draugo širdis yra ne pabaiga, o tik ilgos kelionės pradžia – pagalvojo Gerda.

  Draugyste gera džiaugtis ir didžiuotis, bet kartais, pavyzdžiui baigiantis metams, verta už ją padėkoti. “Koks aš dėkingas Tau, Drauge mano, kad matei manyje gerą asmenybę net tuomet, kai mačiau tik blogį ir didžiavausi ledo sukaustyta širdimi“


  Dėkingumo rinkinyje rasite:


  Nuo 25 m. amžiaus

  1. TIMEXPERT RIDES VEIDO KREMAS ITIN SAUSAI ar SENSTANČIAI ODAI SUPREME, 50 ml 

  „Supreme” veido kremas sukurtas ypatingos priežiūros reikalaujančiai odai, todėl sudėtyje yra daug daugiau maitinamųjų medžiagų, kurios drėkina ir maitina itin sausą ir pavargusią odą. Sudėtyje esantis „BTX-Tripeptine“ inovatyvus kompleksas sukurtas išskirtinai „Germaine de Capuccini„ sumažina mimikos ir gilesnes raukšles, trijų atskirų peptidų derinys suteikia veidui „botokso“ efektą, todėl veido išraiškos tampa švelnesnės, oda atrodo pailsėjusi. Kompleksas „Tissulage Tech“ atkuria dermos baltymų struktūrą, generuoja kolageno ir elastino gamybą. Oda tampa elastingesnė ir tvirtesnė iš vidaus, sumažėja tiek smulkių, tiek gilių raukšlių kiekis ir ilgis.

  Naudojimas: nedidelį kremo kiekį tepkite ant švarios, nuvalytos odos ryte ir vakare. Norėdami lengvesnės tekstūros produkto ir atsižvelgdami į odos poreikius rinkitės TIMEXPERT RIDES veido kremus sausai arba normaliai odai.


  2. TIMEXPERT SRNS DETOKSIKUOJANTI PRIEMONĖ PAAKIAMS „ILLUMINATING", 15 ml

  Priemonė sumažina paakių odos nuovargio žymes, pašalina susikaupusius toksinus ir patinimus, šviesina patamsėjusius paakius, sustangrinti odą. Šviesą atspindinčių dalelių dėka, odai iš karto suteikiama skaistumo.
  Naudojimo instrukcija: Rekomenduojama naudoti rytais arba kiekviena proga, kai reikia pašalinti nuovargio ar miego trūkumo požymius.


  Gamintojas: Germaine de Capuccini

  Panašios prekės
  TIMEXPERT RIDES hidrogelio kaukės paakių sričiai
  TIMEXPERT RIDES hidrogelio kaukės paakių sričiai
  0.00€
  TIMEXPERT RIDES intensyviai maitinantis eliksyras
  TIMEXPERT RIDES intensyviai maitinantis eliksyras
  45.38€
  TIMEXPERT RIDES koreguojamasis priešraukšlinis turtingos tekstūros kremas (kelioninis)
  TIMEXPERT RIDES koreguojamasis priešraukšlinis turtingos tekstūros kremas (kelioninis)
  10.82€
  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: