Nr.19 TIMEXPERT RIDE rinkinys sausai odai ( veido kremas RICH + priemonė paakiams)
  390018

  Ačiū už draugystę!

  „Draugystė žeidžia širdį“- pagalvojo Kajus, kai Sniego Karalienės rūmuose pasirodė Gerda. Bet skausmas ėmė tirpti kartu su jo ledine širdimi. Atšalusi draugo širdis yra ne pabaiga, o tik ilgos kelionės pradžia – pagalvojo Gerda.

  Draugyste gera džiaugtis ir didžiuotis, bet kartais, pavyzdžiui baigiantis metams, verta už ją padėkoti. “Koks aš dėkingas Tau, Drauge mano, kad matei manyje gerą asmenybę net tuomet, kai mačiau tik blogį ir didžiavausi ledo sukaustyta širdimi“


  Dėkingumo rinkinyje rasite:


  Nuo 25 m. amžiaus

  1. TIMEXPERT RIDES RAUKŠLES MAŽINANTIS VEIDO KREMAS SAUSAI ODAI RICH, 50 ML

  Sausai odai sukurtas veido kremas drėkina ir maitina sausumo pojūčiu pasižyminčią odą. Sudėtyje esantis „BTX-Tripeptine“ inovatyvus kompleksas sukurtas išskirtinai „Germaine de Capuccini„ sumažina mimikos ir gilesnes raukšles, trijų atskirų peptidų derinys suteikia veidui „botokso“ efektą, todėl veido išraiškos tampa švelnesnės, oda atrodo pailsėjusi. Kompleksas „Tissulage Tech“ atkuria dermos baltymų struktūrą, generuoja kolageno ir elastino gamybą. Oda tampa elastingesnė ir tvirtesnė iš vidaus, sumažėja tiek smulkių, tiek gilių raukšlių kiekis ir ilgis. Naudojimas: nedidelį kremo kiekį tepkite ant švarios, nuvalytos odos ryte ir vakare. Norėdami lengvesnės tekstūros produkto ir atsižvelgdami į odos poreikius rinkitės TIMEXPERT RIDES veido kremus sausai arba normaliai odai.

  2. TIMEXPERT SRNS DETOKSIKUOJANTI PRIEMONĖ PAAKIAMS „ILLUMINATING", 15 ml

  Priemonė sumažina paakių odos nuovargio žymes, pašalina susikaupusius toksinus ir patinimus, šviesina patamsėjusius paakius, sustangrinti odą. Šviesą atspindinčių dalelių dėka, odai iš karto suteikiama skaistumo.
  Naudojimo instrukcija: Rekomenduojama naudoti rytais arba kiekviena proga, kai reikia pašalinti nuovargio ar miego trūkumo požymius.


  Gamintojas: Germaine de Capuccini (Ispanija)

  Panašios prekės
  TIMEXPERT RIDES koreguojamasis akių ir lūpų kontūro balzamas
  TIMEXPERT RIDES koreguojamasis akių ir lūpų kontūro balzamas
  0.00€
  TIMEXPERT RIDES atkuriamoji miego kaukė NIGHT SUCCESS
  TIMEXPERT RIDES atkuriamoji miego kaukė NIGHT SUCCESS
  42.44€
  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: