Nr.27 EXCEL THERAPY O2 rinkinys normaliai-mišriai odai (emulsija + priemonė paakiams)
  591310

  Ačiū už draugystę!

  „Draugystė žeidžia širdį“- pagalvojo Kajus, kai Sniego Karalienės rūmuose pasirodė Gerda. Bet skausmas ėmė tirpti kartu su jo ledine širdimi. Atšalusi draugo širdis yra ne pabaiga, o tik ilgos kelionės pradžia – pagalvojo Gerda.

  Draugyste gera džiaugtis ir didžiuotis, bet kartais, pavyzdžiui baigiantis metams, verta už ją padėkoti. “Koks aš dėkingas Tau, Drauge mano, kad matei manyje gerą asmenybę net tuomet, kai mačiau tik blogį ir didžiavausi ledo sukaustyta širdimi“


  Dėkingumo rinkinyje rasite:


  Nuo 25 m. amžiaus

  1. EXCEL THERAPY O2 POLLUTION VEIDO EMULSIJA SU DEGUONIMI, 50 ml 

  Mūsų oda kasdien susiduria su daugiau kaip 300 teršalų šaltinių. Todėl „Germaine de Capuccini“ sukūrė galingą kontrpuolimą prieš teršalų mums daromą žalą ir pateikė bendrą sprendimą, apsaugantį nuo urbanizacijos sukeltų veiksnių, kasdien žalojančių mūsų odą. Naujos kartos nuo teršalų saugančios priemonės skirtos tam, kad oda kasdien jaustųsi gerai.

  Priemonė apsauganti odą nuo keturių rūšių teršalų: oro, saulės, buitinių ir skaitmeninių. Įspūdingas sudedamųjų medžiagų derinys suteikia veido odai didelę dozę deguonies, taip pat stiprina jos apsaugines galias ir suaktyvina odos vidines regeneracines savybes. Švelni ir ypatingai lenga bei gaivi emulsija puikiai tinka normaliai ir riebiai odai. Naudojimo instrukcija: Nedidelį kiekį kremo tepkite ant švarios, nuvalytos odos ryte ir vakare. 


  2. TIMEXPERT SRNS DETOKSIKUOJANTI PRIEMONĖ PAAKIAMS „ILLUMINATING", 15 ml

  Priemonė sumažina paakių odos nuovargio žymes, pašalina susikaupusius toksinus ir patinimus, šviesina patamsėjusius paakius, sustangrinti odą. Šviesą atspindinčių dalelių dėka, odai iš karto suteikiama skaistumo.
  Naudojimo instrukcija: Priemonę švelniai įmasažuokite į odą. Rekomenduojama naudoti rytais arba kiekviena proga, kai reikia pašalinti nuovargio ar miego trūkumo požymius.


  Gamintojas: Germaine de Capuccini

  Panašios prekės
  EXCEL THERAPY O2 akių kontūro kremas POLLUTION DEFENCE
  EXCEL THERAPY O2 akių kontūro kremas POLLUTION DEFENCE
  38.85€
  EXCEL THERAPY O2 POLLUTION veido kremas su deguonimi
  EXCEL THERAPY O2 POLLUTION veido kremas su deguonimi
  52.95€
  EXCEL THERAPY 02 veido kremas su deguonimin POLLUTION DEFENSE (kelioninis)
  EXCEL THERAPY 02 veido kremas su deguonimin POLLUTION DEFENSE (kelioninis)
  17.21€
  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: