Nr.33 PUREXPERT rinkinys riebiai (valančios putos + eksfoliacinis fluidas riebiai odai + kremas-gelis riebiai odai)
  440146

  Ačiū už atsakomybę!

  Atsakomybę lapė suprato paprastai: kai Kitas tau tampa ypatingu, kai tau svarbus kiekvienas jo žodis ar įvykis jo gyvenime – tuomet tampi už jį atsakingu. Ačiū už Tavo dovaną – tvirtą jausmą, kad Tau rūpiu ir visuomet galiu Tavimi pasikliauti.


  Dėkingumo rinkinyje rasite:


  Nuo 16 m. amžiaus

  PUREXPERT VALANČIOS, MATIŠKUMO SUTEIKIANČIOS PUTOS RIEBIAI ODAI, 30 ml

  PUREXPERT - tai trijų žingsnių kasdieninės odos priežiūros programa, užtikrinanti gerą riebios ir į aknę linkusios odos būklę. Valančios putos - tai pirmasis šios programos žingsnis. Jos giliai valo odą, suteikia jai matiškumo, gaivumo, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, tačiau nesausina epidermio. Naudojimo instrukcija: Ryte ir vakare nedidelį kiekį putų drėgnomis rankomis tepkite and sudrėkinto veido ir pamasažuokite. Nuplaukite drungnu vandeniu. Toliau atlikite antrąjį žingsnį - naudokite eksfoliacinį fluidą riebiai odai. Trečiasis žingsnis - drėkinančio gelio riebiai odai panaudojimas.

  PUREXPERT EKSFOLIACINIS FLUIDAS RIEBIAI ODAI, 50 ml

  Eksfoliacinis fluidas - tai antrasis šios programos žingsnis. Priemonė padeda pašalinti negyvas odos ragines ląsteles, valo poras, sumažina odos blizgesį ir iš karto suteikia odai lygumo bei skaistumo. Eksfoliacinis fluidas padeda kovoti su odos bėrimu. Naudojimo instrukcija:
  Atlikite pirmą žingsnį - nuplaukite veidą valančiomis putomis riebiai odai. Po to sudrėkinkite emulsija vatos diskelį ir paskirstykite priemonę ant odos. Netepkite priemonės arti akių. Trečiasis žingsnis - drėkinančio gelio riebiai odai panaudojimas.

  PUREXPERT DRĖKINANTIS, MATIŠKUMO SUTEIKIANTIS KREMAS-GELIS RIEBIAI ODAI, 50 ml

  Drėkinantis kremas-gelis - tai trečiasis šios programos žingsnis. Drėkina, ramina, suteikia komforto pojūtį, apsaugo nuo dechidratacijos. Sudėtyje nėra riebalų (Oil-free), lengva gelio-kremo tekstūra suteikia ilgai išliekantį matiškumo efektą. Apsaugo nuo spuogų susidarymo. Naudojimo instrukcija: ryte ir vakare tepkite nedidelį kiekį kremo-gelio ant švarios nuvalytos odos. Prieš tai rekomenduojama atlikti pirmąjį ir antrąjį žingsnius - nuprauskite veidą valančiomis putomis bei nuvalykite eksfoliaciniu fluidu. 


  Gamintojas: Germaine de Capuccini (Ispanija)

  Panašios prekės
  PUREXPERT eksfoliacinis fluidas riebiai odai
  PUREXPERT eksfoliacinis fluidas riebiai odai
  36.00€
  PUREXPERT rutulinis serumas nuo spuogų
  PUREXPERT rutulinis serumas nuo spuogų
  25.57€
  PUREXPERT eksfoliacinė valomoji kaukė
  PUREXPERT eksfoliacinė valomoji kaukė
  36.00€
  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: