Nr.13 Germaine de Capuccini akių priežiūros rinkinys (paakių kremas + blakstienų augimą skatinantis serumas)
  410009

  Ačiū už pasiaukojimą!

  Pasiaukojimą aukštinančių pasakojimų randama ne tik gražiausiose legendose. Tu buvai šalia, net kai gyvenimo išbandymai mane pakeitė neatpažįstamai, dovanojai man visą rūpestį ir laiką, kai jaučiausi tarsi įkalinta kitame kūne – už tai būsiu tau dėkingas ilgiau nei amžinai.


  Dėkingumo rinkinyje rasite:


  1. OPTIONS SERUMAS BLAKSTIENOMS IR ANTAKIAMS MAGNIF-EYE, 2 x 5 ML

  MAGNIF – EYE pagreitina antakių ir blakstienų augimą, didina jų ilgį, storį ir apimtį bei mažina iškritimą stimuliuodamas keratino gamybą plaukeliuose. Serumas sutvirtina folikulų šaknis ir sustabdo jų senėjimą. Hialiurono rūgštis ir pantenolis drėkina plaukelius, todėl jie iš karto tampa tankesni ir didesni. Serumas vos po kelių naudojimo kartų: padidina blakstienų ilgį; padidina jų storį ir apimtį; stiprina jas ir padeda neiškristi netgi makiažo valymo metu; leidžia augti ne itin tankiose vietose; stimuliuoja plauko folikulo regeneraciją, mažindamas jo senėjimo pasekmes; užtikrina papildomą priežiūrą: maitina, puoselėja ir apsaugo. Naudojimas: maksimaliam rezultatui pasiekti naudokite be pertraukos du mėnesius ryte ir vakare. Vėliau efektyvumui palaikyti rekomenduojama naudoti tris kartus per savaitę. 

  2. TIMEXPERT SRNS DETOKSIKUOJANTI PRIEMONĖ PAAKIAMS „ILLUMINATING", 15 ml

  Detoksikuojanti priemonės paakiams pakuotė pasižymi specialiu metaliniu aplikatoriumi, kuris leidžia kiekvieno naudojimo metu švelniai masažuoti odą ir pasiekti trokštamų rezultatų. Priemonė sumažina paakių odos nuovargio žymes, pašalina susikaupusius toksinus ir patinimus, šviesina patamsėjusius paakius, sustangrinti odą. Šviesą atspindinčių dalelių dėka, odai iš karto suteikiama skaistumo.
  Naudojimo instrukcija: Priemonę švelniai įmasažuokite į odą pagal pakuotėje nurodytus specialiai sukurtus masažo judesius. Rekomenduojama naudoti rytais arba kiekviena proga, kai reikia pašalinti nuovargio ar miego trūkumo požymius.


  Gamintojas: Germaine de Capuccini (Ispanija)

  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: