Nr. 15 Timexpert SRNS atstatomasis naktinis serumas, 15 ml
  480790

  Ačiū už pasiaukojimą!

  Pasiaukojimą aukštinančių pasakojimų randama ne tik gražiausiose legendose. Tu buvai šalia, net kai gyvenimo išbandymai mane pakeitė neatpažįstamai, dovanojai man visą rūpestį ir laiką, kai jaučiausi tarsi įkalinta kitame kūne – už tai būsiu tau dėkingas ilgiau nei amžinai.


  Pažangaus senėjimą lėtinančio serumo sudėtyje yra inovatyvi veiklioji medžiaga, 8 kartus padidinanti serumo įsisavinimo galią, todėl rezultatai pasiekiami per trumpesnį laiką nei įprastų priemonių. Sudėtyje esančios 22 veikliosios medžiagos, dienos metu didina ląstelių atsparumą oksidacinei pažaidai, užkerta kelia žalingiems aplinkos veiksniams ir apsaugo odą. Naktį, kai jūs miegate ir oda yra imlesnė poveikiui, priemonė atkuria žalingų veiksnių paveiktas vietas, suaktyvina ląstelių regeneraciją ir jaunina odą.

  Sinchroniškas veikimas leidžia pasiekti matomų rezultatų per trumpesnį laiką, todėl jau po 7 dienų matomas akivaizdus poveikis, oda tampa labiau švytinti, atjaunėjusi, spindinti ir atgaivinta. Po vieno mėnesio visos senėjimo žymės akivaizdžiai pakoreguojamos.

  Kada naudoti priemonę:

  • Kaip kasdienę intensyvaus senėjimą lėtinančio poveikio priemonę.
  • Kaip galingą atkuriamąją priemonę konkrečiose situacijose, kai odai reikia papildomos priežiūros:
  • Didelio streso, persidirbimo, miego trūkumo metu.
  • Gili dehidratacija dėl per didelio saulės poveikio, sezonų kaita.

  Naudojimo instrukcija: tepkite ant nuvalytos veido odos, prieš naudodami įprastą kremą.

  Talpa: 15 ml

  Gamintojas: Germaine de Capuccini (Ispanija)

  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: