TIMEXPERT WHITE apsauginis kremas SPF20
  570000
  • Pigmentinių dėmių šviesinimui ir apsaugai nuo jų susidarymo
  • Brandžiai odai

  Germaine de Capuccini prabangios, aksominės tekstūros kremas skirtas pigmentuotos odos priežiūrai. Jis suvienodina odos spalvą, šviesina jau esančias pigmentines dėmes ir apsaugo nuo naujų atsiradimo. Kremas atjaunina, minkštiną ir odai suteikia spindesio. Priemonė palaiko odos drėgmės balansą ir elastingumą, apsaugo ją nuo UVA ir UVB spinduli. SPF 20.

  Naudojimo instrukcija:

  Nedidelį kiekį kremo tepkite ant švarios, nuvalytos odos tyre ir vakare.Geresniam rezultatui odą valykite TIMEXPERT WHITE pieneliu. Esant didesniems pigmentacijos sutrikimams kartu naudokite TIMEXPERT WHITE dėmes koreguojantį serumą. Jei pigmentinės dėmės itin ryškios vakare dėmes tepkite TIMEXPERT WHITE dėmes balinančiu koncentratu.

  Be parabenų.

  Patikrintas dermatologų.

  Talpa: 50ml

  Veikliosios medžiagos

  • Vitaminas C (VC-IP)
   Tai vitamino C junginys, apsaugantis jį nuo oksidacijos ir neigiamo aplinkos poveikio. Patekęs į gilesnius odos sluoksnius, jis atlaisvina vitaminą C. Antioksidantas, skatina odos atsinaujinimą, šviesina ir skaistina odą.
  • Saldymedžio ekstraktas
   Pasižymi stipriu prieuždegiminiu, antimikrobiniu, antioksidaciniu bei odos sudirgimą mažinančiu poveikiu. Slopina fermento, aktyvuojančio pigmento melanino gamybą, aktyvumą, todėl apsaugo nuo pigmentinių dėmių susidarymo.
  • Saulutės ekstraktas
   Slopina fermentą, skatinantį pigmentacijos procesus, apsaugo nuo pigmentinių dėmių, šviesina odą. Savo poveikiu prilyginamas tokioms stiprioms cheminėms medžiagoms kaip hidrokinonas ir arbutinas, tik skirtingai nuo jų, nekenkia odai.
  Panašios prekės
  TIMEXPERT WHITE pigmentines dėmes koreguojantis serumas
  TIMEXPERT WHITE pigmentines dėmes koreguojantis serumas
  63.03€
  Nr.25 TIMEXPERT WHITE šviesinantis rinkinys pigmentuotai odai (veido kremas + priemonė paakiams)
  Nr.25 TIMEXPERT WHITE šviesinantis rinkinys pigmentuotai odai (veido kremas + priemonė paakiams)
  56.15€
  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: