Nemokamas pristatymas nuo 15€. Užsisakius prekių pristatymą kurjeriu iki 15 val., prekės Jus pasieks jau kitą darbo dieną!

Prekių grąžinimas ir garantijosGeriausios kokybės garantija

Garantuojame greitą ir profesionalų aptarnavimą. Galimus nesklandumus sprendžiame kaip įmanoma greičiau ir apie priimtus sprendimus iškart informuojame klientą. Visada Jums patarsime kilus klausimams. Susisiekite nurodytais kontaktais: +370 616 29687.

Prekės grąžinimo garantija

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta ir norite ją grąžinti, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu info@feminabona.lt arba telefonu +370 616 29687 bei informuoti apie prekės(ių) grąžinimą bei grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Garantuojame, kad jei gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, arba transportavimo metu apgadintą prekę ar kitokią nekokybišką prekę, pasiūlysime Jums analogišką prekę. Jei pasiūlyta analogiška prekė Jums netiks, grąžinsime pinigus sumokėtus už prekę (įstatyminė kokybės garantija). Pinigus grąžiname per 14 darbo dienų.

Pirkėjo teisė atsisakyti įsigytos prekės

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.228 str., Pirkėjas turi teisę atsisakyti nuotoliniu būdu įsigytų prekių per 14 dienų nuo prekės gavimo. Pirkėjas privalo grąžinti prekes pardavėjui nedelsdamas, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie prekės atsisakymo pateikimo pardavėjui dienos.

Pirkėjas gali grąžinti kokybišką prekę pardavėjui ir atsisakyti sutarties, jeigu prekė:

 • nebuvo naudojama,
 • nėra pažeista jos pakuotė,
 • prekė yra nesugadinta (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nenulaužta kamštelių apsauga, prekė nebuvo atidaryta, išspausta, prapurkšta ar kitaip išbandyta ir kt.),
 • prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos,
 • pirkėjas turi daikto pirkimą iš Pardavėjo įrodančius dokumentus.

Pirkimą įrodančiais dokumentais gali būti laikomi PVM sąskaita faktūra, sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ir kita. Jeigu vartotojas neišsaugojo prekės pirkimo - pardavimo dokumento, prekė gali būti keičiama arba vykdomi kiti vartotojo prašyme nurodyti vartotojo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

Grąžinamų prekių pristatymas ir apmokėjimo sąlygos:

 • Saugiai supakuokite prekę, į siuntą įdėkite grąžinamo užsakymo numerį ir/ar kitą prekių įsigijimą patvirtinantį dokumentą.
 • Už grąžinamas prekes su Pirkėju atsiskaitoma tuomet, kai prekės pasiekia pardavėją.
 • Jeigu sugrąžinta prekė yra nepažeista ir tinkama naudojimui, įstatymų numatyta tvarka pinigai pervedami į jūsų sąskaitą per 14 dienų.
 • perkant internetu, grąžinimo kainą ir kitus susijusius mokesčius turės sumokėti pats Pirkėjas arba ji bus išskaičiuota iš sugrąžinamos užsakymo sumos.
 • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 • Transportavimo metu apgadintos arba gautos ne tokios kaip buvo užsakytos prekės grąžinamos nemokamai.