STYX – tai ką siūlo gamta

STYX natūralios kosmetikos produktai gaminami naudojant tik biologiškai pagamintus ar natūralius, laukinės kilmės augalus ir aukščiausios kokybės šalto spaudimo augalinius aliejus. Kokybiški eteriniai aliejai – tai natūralios kosmetikos pagrindas apjungtas su senais receptais ir šeimos tradicijomis, susiformavusiomis karta iš kartos. Erwin‘as Stix‘as jau 1965 m pritaikė savo žinias apie augalus ir įrengė mažą gamyklėlę, kur gamino produktus skirtingiems odos tipams, naudodamas eterinius aliejus kaip natūralius aktyvius ingredientus.


1984 m. farmacininkas Wolfgang‘as Stix‘as sėkmingai perėmė tėvo verslą. Produkto filosofija išliko iki šių dienų:

  • gamyba tik iš natūralių augalų ir žolelių aktyvių ingredientų;
  • naudojami aukštos kokybės šaltai spausti augaliniai aliejai;
  • kokybiškos žaliavos gaunamos bendradarbiaujant su fermeriais (pvz. rožės eteriniai aliejai iš Bulgarijos, Levandos iš Prancūzijos).

Nereikia net minėti, kad „Styx“ bandymų su gyvūnais neatlieka. Sparčiai besiplečianti Austrijos kompanija šiuo metu turi atstovus visuose 5 kontinentuose ir eksportuoja kosmetiką į daugiau nei 40 pasaulio šalių. Gaminamų produktų pasiūla nuolat plečiama, ir šiuo metu ji siekia 750 produktų. Technologiniai įrengimai padeda išsaugoti vitaminus, mineralus ir aktyvių ingredientų kvapus, naudoti karščiui jautrius komponentus išlaikant 450 C temperatūrą ir taip apsaugant jų savybes.

„STYX Naturcosmetic“ tikslas - harmonizuoti kūną, sielą ir dvasią bei paryškinti kūno grožį, naudojant gamtos turtus.

STYX Naturcosmetic tai:

  • Natūralumas. Visi produktai gaminami iš natūralių medžiagų. Jų sudėtyje nėra cheminių konservantų.
  • Efektyvumas. Laiko patikrinti ir kelių kartų išmėginti, nuolatos tobulinami receptai kaip vertinga šeimos relikvija perduodami į jūsų rankas.
  • Kokybė. Siekiant išsaugoti vertingus natūralių kosmetikos komponentų vitaminus, mineralines medžiagas ir eterinių aliejų kvapus, jie tirpinami vakuuminiu būdu. Šios technologijos dėka išsaugomos natūralių komponentų vertingosios medžiagos.
  • Saugumas. Dermatologiškai patikrinta. Mikrobiologiniai tyrimai garantuoja visišką sterilumą.

STYX Naturcosmetic patikimumą garantuoja tokie eko sertifikatai kaip: BIO CONTROL, LACON, G.M.P., IHTK

Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: