100% natūrali Ajurvedinė kosmetika

Sekdama tradicine Ajurvedos išmintimi, aromaterapijos ir kitomis natūraliomis gydymo sistemomis, LAKSHMI siūlo metodus, patarimus ir produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę.

LAKSHMI procedūros dėka oda tampa ir išlieka spindinti, šilkinė ir sveika. LAKSHMI procedūros, produktai, metodai ir patarimai sprendžia ne tik išorines odos problemas. LAKSHMI gilinasi į problemų priežastis ir stengiasi sukurti vidinį balansą. Įdiegdama pažangiausias kosmetologijos žinias ir naudodama tik natūralius, organinius komponentus ir eterinius aliejus, LAKSHMI dovanoja grožį bei prabangą visiems trims odos tipams - Vata, Pitta ir Kapha.

Kas išskiria Lakshmi iš kitų kompanijų?

1. Natūralios konservuojančios medžiagos. LAKSHMI konservuoja savo produktus naudodama greipfrutų sėklų ekstraktą, glicinatą, išgautą iš sojų, eterinius aliejus ir natūralius vitaminus. Šie natūralūs komponentai ne tik nedaro neigiamo poveikio, bet ir puoselėja odą.

2. Švelnūs augaliniai kvapai. LAKSHMI naudojami švelnūs augaliniai kvapai išgaunami tik iš natūralių augalinių aliejų. Produktų sudėtyje nenaudojami sintetiniai kvapai.

3. Nuostabusis 100% natūralus drėkiklis. Kosmetikos gamyboje naudojamas taip vadinamas “natūralus drėkinantis faktorius” (NMF). Į LAKSHMI produktus įeinantį NMF sudaro tik natūralūs komponentai: alijošiaus gelis, dedešvos ir saldymedžio augaliniai klijai, suteikiantys odai aukščiausios kokybės natūralų drėkinimą.

4. Nėra naftos produktų. Šiuolaikinėje įprastoje kosmetikoje dažnai naudojamus perdirbamus naftos produktus, LAKSHMI pakeičia naudingais žmogui šaltai spaustais augaliniais aliejais: jojobos, taukmedžio, laukinės muskusinės rožės, ypatingu būdu pagal senuosius Ajurvedinius receptus išgautu sezamo aliejumi ir kt.

5. Visiškai natūralus neregeneruotas alijošius. LAKSHMI produktuose sorbitolis ir sintetinis glicerinas pakeičiami grynu natūraliu alijošiaus geliu, pasižyminčiu ypatingai geromis drėkinančiomis, drėgmę sulaikančiomis, raminančiomis savybėmis.

6. Laukiniai augalai ir organinės kultūros. LAKSHMI siūlomi nauji žoliniai ekstraktai išgauti visiškai naujais būdais su sertifikuotu augaliniu glicerinu. Natūraliai, be genetinės modifikacijos išauginti augalai turi ypatingų funkcinių savybių, būtinų pasiekti efektyvių reikiamų rezultatų.

8. Spalvos. Subtilūs produktų atspalviai išgaunami tik iš augalų ir eterinių aliejų (ilgoji ciberžolė, chna, alijošius).