TIMEXPERT SRNS rinkinys ABSOLUTE CARE brandžiai odai
  480759
  • Papilkėjusiai ir gyvybingumą praradusiai odai
  • Suglebusiai odai
  • Visiems odos tipams

  Greičiausiai žinote, kad vienas svarbiausių žingsnių, siekiant atstatyti ir atnaujinti odą, yra odos valymas, tačiau jokių būdu negalima nuvertinti priemonių, kurios naudojamos po valymo ir prausimo procedūrų ir užtikrina maksimalią naudą ir pageidaujamus rezultatus.


  Rinkinį sudaro:

  1. EXCEL THERAPY O2 odos apsaugines sąvybes atkyvinanti priemonė 1ST ESSENCE, 30 ml

  Tai pirmasis mūsų kasdienio grožio ritualo žingsnis. Puikiausia giliausių odos sluoksnių esencija pagerina kitų priemonių efektyvumą ir veiksmingai stiprina odos apsaugą. Priemonė gerina odos pralaidumą, sudedamųjų dalių poveikį ir veiksmingumą, tad idealiai tinka odos paruošimui prieš kitų priemonių naudojimą. Sudėtyje esantys ingredientai didina odos apsaugą, suaktyvindami odos savisaugos sistemą iš vidaus ir suteikdami apsaugą nuo trijų taršos šaltinių: oro, saulės ir patalpų. Apsaugo nuo toksinų ir taršiųjų dalelių prikibimo bei įsiskverbimo į odą, prieš jiems sukeliant žalą.

  2. TIMEXPERT SRNS intensyvus atstatomasis serumas REPAIR, 50 ml
  Aukštos koncentracijos anti-oksidacinis serumas pasižymi ypatingai švelnia šilkine tekstūra. Priemonė turi daugiau nei 50% aktyviųjų sudedamųjų dalių bei 7 augalų ekstraktų kompleksą, kuris padeda sustiprinti ir greitai atnaujinti odą, kuriai trūksta gyvumo.Priemonė intensyviai veikia dieną ir naktį. Dieną serumas apsaugo odą nuo oksidacijos, kurią sukelia stresas ir žalingi aplinkos faktoriai bei užtikrina drėgmės balansą. Naktį priemonė padeda atstatyti odos ląstelių veiklą ir skatina regeneraciją. Jau po keleto dienų naudojimo odoje atstatomas drėgmės balansas, ji tampa stangresnė, skaistesnė ir jaunatviškesnė. Be parabenų. Patikrinta dermatologų.

  Talpa: vnt.

  Gamintojas: Germaine de Capuccini (Ispanija)

  Veikliosios medžiagos

  • „MPC-Defense“ kompleksas
   Pažangus kompleksas, pagamintas iš biologiškai veikliųjų daugiafunkcių citokinų, kurie tinkamai ir individualiai veikdami atkuria tarpląstelinę sąveiką. Jie veikia kartu su pažangiosiomis lipidinėmis nanostruktūromis, kurios palaiko citokinų įsiskverbimą
  • Probiotikų kompleksas
   Stimuliuoja odos mikrobiomos pusiausvyrą. Optimizuoja mikroflorą ir odos natūralią apsaugą, stiprina odos antimikrobinio barjero funkciją
  • Biologiškai suderinamų polisacharidų grupė
   Suformuoja ploną plėvelę, kuri padengia odą ir apsaugo nuo taršos. „Antroji oda“, kuri veikia kaip gynybinis barjeras nuo mus kasdien veikiančios trijų rūšių taršos: oro, UV spindulių ir patalpų taršos
  • Cinko-glicino kompleksas
   Antioksidantas, padidinantis ląstelių gyvybingumą ir atstatantis jau pažeistas ląsteles. Apsaugo nuo pigmentinių dėmių susidarymo, šviesina odą.
  • RC-Advanced kompleksas
   Biotechnologinių veikliųjų medžiagų kompleksas, padidinantis energijos lygį ląstelėse ir taip skatinantis odos atsinaujinimą.
  Panašios prekės
  TIMEXPERT SRNS intensyvus atstatomasis serumas „Repair"
  TIMEXPERT SRNS intensyvus atstatomasis serumas „Repair"
  98.97€
  EXCEL THERAPY O2 odos apsaugines savybes aktyvinanti priemonė 1ST ESSENCE
  EXCEL THERAPY O2 odos apsaugines savybes aktyvinanti priemonė 1ST ESSENCE
  47.58€
  TIMEXPERT RIDES rinkinys ABSOLUTE CARE brandžiai odai
  TIMEXPERT RIDES rinkinys ABSOLUTE CARE brandžiai odai
  78.25€
  EXCEL THERAPY O2 rinkinys POLLUTION DEFENSE sausai odai
  EXCEL THERAPY O2 rinkinys POLLUTION DEFENSE sausai odai
  67.48€
  Naujausi pasiūlymai ir specialios nuolaidos Jums: